جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

معرفی کامل جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

باتری جارو شارژی dvj320j

باتری جارو شارژی dvj320j از نوع لیتیوم- یونی است که ظرفیت بسیار بالایی دارد و همچنین قابل شارژ است به نحوی که می تواند بارها و بارها شارژ شود، بدون آنکه از توان آن یا ظرفیت آن کاسته شود.

در وب سایت رسمی شرکت بلک اند دکر درج شده است که مجموع انرژی باتری این جارو شارژی 21.6 وات – ساعت است. میداینم که انرژی حاصلضرب توان در زمان است و وات ساعت یکی از واخد های انرژی است. در واقع این فاکتور جارو شارژی dvj320j بدین معنی است که باتری این جارو شارژی قادر است در هر ساعت، توانی معادل 21.6 وات را تولید کند و یا به عبارتی دیگر مجموع کل انرژی باتری معادل 21.6 وات در هر ساعت است.

و اما ظرفیت باتری: باز در وب سایت رسمی این شرکت، اشاره شده است که ظرفیت باتری جارو شارژی dvj320j حدود 2 آمپر ساعت است یا 2000 میلی آمپر – ساعت است. در واقع این یک معیار برای نشان دادن ظرفیت باتری است چرا که نشان می دهدکه این باتری قادر است به مدت یک ساعت، یک جریان دو آمپری را تولید نماید.

ولتاژ باتری لیتویم – یونی این جارو شارژی بلک اند دکر، 10.8 ولت می باشد که نسبتا ولتاز بالایی است. و در نهایت با محاسبات می توان دریافت که مدتز مان لازم برای شارژ کامل باتری این جارو

شارژی 5 ساعت است و همچنین می تواند به طور پیوسته به مدت زمان 15 دقیقه، شارژ دهی نماید.

قدرت مکش جارو شارژی dvj320j

توان مکش: در جاروبرقی ها و همچنین جارو شارژی ها دو نوع توان را در مشخصات درج خواهند کرد. توان مصرفی و یا همان قدرت و همچنین توان مکشی. همه ی ما با قدرت و توان مصرفی آشنایی داریم اما شاید کمتر با توان مکشی آشنایی داشته باشیم. در وب سایت رسمی شرت بلک اند دکر توان مکشی این جارو شارژی 25 هوا – وات ذکر شده است. در بعضی از وب سایت های موجود، توان کشی را نیز بر حسب وات معرفی کرده است اما دیمانسیون و یا واحد اصلی آن هوا – وات است. این واحد اندازه گیری میزان کارایی و قدرت موثر جارو را نشان می دهد.

جریان هوا: میزان جریان هوا برای یک جارو شارژی یکی از فاکتور های بسیار مهم می باشد. در وب سایت بلک اند دکر، میزان جریان هوای جراو شارژی dvj320j را 879 لیتر در دقیقه معرفی کرده است. برای درک بهتر این موضوع ما آن ار برحسب میلی متر مکعب در ثانیه محاسبه کردیم: میزان جریان هوای این جارو شارژی 146.5 میلی متر مربع در ثانیه می باشد کهمقدار بسیار بالایی به شمار می آید.

فشار مکش: اغلب ما با واخد قدرت فشار که بر حسب بار می باشد در بخارشو ها و کارواش ها و حتی اتو های دستی و مخزن دار و پرسی، آشنایی داریم و میدانیم که هرچه قدرت فشار بیشتر باشد، بازدهی آن وسیله نیز بیشتر خواهد بود. در وب سایت بلک اند دکر، این فشار مکش برا بر حس میل مت در آب محاسبه کرده ما آن را برای درک بهتر به میلی بار تبدیل کردیم. فشار مکش این جارو شارژی در حدود 46.38 میل بار می باشد که نسبتا فشار مکش مناسب می باشد.

ظرفیت، فیلتر سه گانه و عملکرد سایکلونیک یا همان Cyclonic

ظرفیت مخزن این جارو شارژی dvj320j حدود 610 میلی لیتر می باشد که برای یک جارو شارژی نسبتا مناسب است. اما دو نکته بسیار مهم در مورد این جارو شارژی بلک اند قابل ذکر است. اول اینکه فیلتر این جارو برقی یک فیلتر 3 فازی است که در نوع خود بی نظیر است و مانع خروج هر نوع گردو غباری از جارو شارژی به بیرون می شود. بنابراین برای افرادی  که در منزل کودک دارند و یا به گرد و غبار آلرژی دارند، بسیار مناسب می باشد. دوم عملکرد سایکلونیک یا همان Cyclonic می باشد. این سیستم موجب می وشد که در هنگام کار با ین جارو شارژی گردو غبار از بخش فیلتر دور بماند و بدین ترتیب حتی اگر مخزن پر هم باشد، کوچکترین خلائی در قدرت مکش آن ایجاد نخواهد کرد.

دیگر ویژگی ها

قابلیت تنظیم قدرت مکش در دو سطح، دهانه بزرگ برای پوشش حجم بیشتر و همچنین صرفه جویی در زمان و البته انرژی و نشانگر باطری کم از دیگر ویژگی های این جارو شارژی بی نظیر می باشد.

امیدوارم که توضیحات بدون ابهام باشد. با تشکر از همراهی شما.